Tag: perplasje

FOTO/Aksidenti tragjik i merr jetën shqiptarit, makinat përplasen “kokë më kokë”

Një aksident tragjik është regjistruar në Itali ku ka humbur jetën një 26 vjeçar shqiptar. Ngjarja e rëndë ndodhi kur një Opel Corsa u përplas...

Aksident në Rrugën e Kombit, makina përplaset me një autobot

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën e Kombi mëngjesin e sotëm. Mësohet se aksidenti ka ndodhur pranë kryqëzimit të Burrelit, ku një...

Aksident në Tiranë/Makina ec mbrapsht dhe përplas fort 14- vjeçarin

Një 14- vjeçar është aksidentuar rëndë nga një mjet i cili po ecte mbrapsht. Shoferja 53- vjeçare në rrugën ”Sandër Prosi” duke i dhënë mbrapa...

Tensione në Kuvend/ Murrizi bllokon foltoren, Ruçi: S’ka këllqe asnjëri të...

Deputeti Myslim Murrizi ka bllokuar foltoren e Kuvendit, ndërkohë që Gramoz Ruçi ka vendosur për ndalimin e seancës me 5 minuta. Në foltoren e Parlamentit...

Edhe Greqia vijon të goditet nga tërmetet, epiqendra dhe magnituda e...

Një tërmet me magnidutë 4.2 të shkallës rihter ka goditur sot Greqinë. Mësohet se lëkundjet janë ndjerë në orën 05:57 të mëngjesit të së...

Rama shpërthen ndaj Metës, presidenti i kthen përgjigje: Nuk merrem me...

Kryeministri Edi Rama ka shperthyer ne akuza ndaj presidentit Ilir Meta duke e cilesuar kete te fundit, kundershtues per te prishur pune. Teksa ka folur...

Nisi me grushta dhe përfundoi me thika, sherr i madh në...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Shkodër.Sherri i nisur me grushte, ka përfunduar duke u perdorur thika dhe nje person ka shkuar...

LAJM I FUNDIT/Përplasje me armë zjarri në Korçë, shoqërohet një person

Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur në qytetin e Korçës. Sipas informacioneve, mesohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen 17 të qytetit. Për momentin...

LAJM I FUNDIT/Sërish në Shkodër, shkëmbim zjarri mes dy automjeteve

Të shtëna me armë zjarri në lagjen Perrucë të Shkodrës.  Sipas informacioneve paraprake nuk raportohet për të plagosur. Dyshohet për një shkëmbim zjarri mes dy...

Kush është 47-vjeçari që u plagos sot në shkëmbim zjarri me...

Ky është Xhevahir Jonuzi, 47 vjeç, banues në fshatin Hoshtimë, i cili mbeti i plagosur gjatë një operacioni policor mëngjesin e sotëm pranë banesës...