FOTOLAJM/Momenti kur Valteri përplaset me Gjiknurin, debat i fortë jashtë parlamentit

Ndryshimet në Kodin Zgjedhor kanë shkaktuar një debat jashtë Kuvendit,  pasi Valteri ka bërë fjalë i acaruar me Gjiknurin.

Duket se deputeti i opozitës parlamentare ishte tejet i nervozuar gjatë debatit zhvilluar në ambientet e jashtme të ndërtesës së Parlamentit.

Debati ka zgjatur disa sekonda dhe pasi u largua, Valteri u kthye sërish. Aty nisi edhe përplasja, çka ndërhyri menjëherë Garda e Republikës, duke mos lejuar përshkallëzimin.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje