Tag: gjiknuri

“Zgjedhorja”/Gjiknuri ftesë PD për mbledhje, Bardhi: Plani ynë në tryezë, shprehuni...

Nesër do të mblidhet sërish tryeza për reformën zgjedhore, e cila supozohet te ulë bashkë opozitarët dhe mazhorancën, e vetmja çështje që lejoi një...

VIDEO/Gjiknuri ofroi dorëheqjen nga komisioni, Bardhi i prerë: Duhej të ishe...

Damian Gjiknuri deklaroi sot se ishte i gatshëm të rishihte pozicionin e tij në komisionin e reformës zgjedhore, nëse opozita do të pranonte të...

Ish ministri i energjisë “non grata” në SHBA?

Shpallja “non grata” e ish kryetarit te bashkise Durres Vangjush Dakos nga Departamenti i Shtetit la shije të hidhur majtas e aq më tepër...

Gjiknuri publikon foto me “çunat problematikë”

Sekretari i Çështjeve Zgjedhore në PS, Damian GJiknuri ishte një prej emrave që doli në përgjimet e BILD, ku fliste në telefon për të...

PERGJIMI 3/Gjiknuri telefonon Arben Keshin: Do të çoj disa çuna ti...

Arben Keshi, drejtor në Ministrinë e Brendshme është shumë afër dhe zyrtarëve të tjerë të lartë të PS-së përfshi dhe Damian Gjiknurin ish-ministrin e...

“Nuk na nevojitet ndjesa publike e Damianit”, ish-deputeti: Do përfundosh në...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho, ka reaguar pas deklaratës së ish-ministrit Damian Gjiknuri i cili shprehej se me Beccett-in Shqipëria kishte fituar një...

“Vjedhje me ndihmën e vëllaçkos” Denoncimi: Vëllai i Gjiknurit merr tenderin...

Ish Kryeministri Sali Berisha ka bërë publike një denoncim teksa shkruan për vëllain e ish Ministrit Damian Gjiknuri. Përmes një mesazhi të ardhur nga një...

Berisha thirrje pedagogëve: Mos pranoni takime me hajdut Gjiknurin dhe ndrikull...

Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan në rrjetet sociale për protestën e studentëve, duke dënuar ata që përpiqen ta shuajnë. Sipas Berishës, janë figura të njohura ata...

DOKUMENTI/Vasili: Qeveria rrëmben koncesione dhe në 31 Dhjetor

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI, Petrit Vasili ka publikuar një dokument në të cilin sipas tij vërtetohet vjedhja e madhe e ministrit Damian...

Mashtrimi me tenderat te Unaza e Re, Gjiknuri pranon skandalin: Morëm...

Në një deklaratë për mediat, Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka pranuar skandalin me tenderat për projektin e Unazës së Re. Vetë Ministri Gjiknuri konfirmoi vërtetësinë...