Tag: debati

Komisioni vendosi të zhvillohej virtualisht, Trump refuzon debatin e dytë me...

Presidenti Donald Trump ka refuzuar të marrë pjesë në një debat televiziv virtual me rivalin e tij demokrat Joe Biden, raporton BBC. Më parë komisioni...

FOTOLAJM/Momenti kur Valteri përplaset me Gjiknurin, debat i fortë jashtë parlamentit

Ndryshimet në Kodin Zgjedhor kanë shkaktuar një debat jashtë Kuvendit,  pasi Valteri ka bërë fjalë i acaruar me Gjiknurin. Duket se deputeti i opozitës parlamentare...

Debati për Camajn/ Sula: Dosja e Camajt nuk është dosje bashkëpunëtori,...

“Një dokument i kriuar nga ish-Sigurimi i Shtetit është një dokument i një policie politike militare që funksiononte mbi ligjin, pa ligj. Edhe ka...

“Po rihapim vendin”, Trump del kundër protokolleve: Distancimi fizik do të...

Presidenti amerikan Donald Trump thotë se udhëzimet e qeverisë federale për distancimin fizik të vendosura për të kontrolluar përhapjen e koronavirusit do të shuhen...

“Paketa anti-shpifje”/Mark Marku përplaset me ish-ministren: Oj gocë s’kam ardhur në...

Është shoqëruar me debate të ashpra mbledhja e Komisionit të Medias ku po diskutohen dy projektligjet e qeverisë për paktën anti-shpifje. Gjatë kohës që po...

“Rrjeti 5g në Shqipëri”, Manjani pyet: Kaq luks e këllqe ka...

Ish-ministri Ylli Manjani ka reaguar së fundmi lidhur me debatin që eshte ngritur për përdorimin e 5g dhe në Shqipëri, rrjet i cili per...

FOTO/”Nxehet” situata mes Gjuzit dhe biznesmenit Ilirjan: Deputeti i Kuvendit bën...

Ka disa javë që deputeti Kujtim Gjuzi dhe biznesmeni shqiptar Elton Ilirjani, i cili ka deklaruar hapur orientimin e tij seksual janë në qender...

Debat me shefin e policisë rrugore, shkarkohen 3 oficerë policie në...

Një debat u ka shkaktuar humbjen e vendit të punës 3 oficerëve të policisë në Tiranë. Sipas burimeve, mësohet se janë shkarkuar nga detyra 2...

Majko dhe Xhafaj venë në siklet Ramën për negociatat, zbardhet debati...

Ministri i Diasporës, Pandeli Majko, dhe ishministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, e kanë vënë në siklet Kryeministrin Rama, kur i kërkuan dje që Kryesia...

FOTO/Irisi i nxorri emrin në emision, reagon Arbana: Më vjen keq,...

E ftuar ne nje show, Iris Luarasi nuk dënjoi të thoshte hapur emrat e personazheve të njohur që i kishte mbetur në lëndën e...