VIDEO/Zhvendoset protesta, opozita marshon sërish, policia merr masa

0Shares
0

Tre orë pas nisjes së protestës, opozita ka vendosur të zhvendosë turmën e protestesve drejt Parlamentit nën udhëheqjen e kryedemokratit Lulzim Basha.

“Të gjithë drejt zonës ku strehohet krimi. Të gjithë pas liderit të opozitës.” -kërkoi Noka prej protestuesve.

Fillimisht u tha se qytetarët nuk do të ndryshonin vendndodhje gjatë ditës së sotme, po ka pasur një ndryshim skenari në minutat e fundit, dhe është bërë zhvendosja drejt Kuvendit.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje