FOTO/“Keni parë shumë filma me dragonj”, Zhupa-Veliajt: Duhet të ishe në burg për vrasje

0Shares
0

Një reagim i Erjon Veliajt, ka sjellë kundërpërgjigjen e Ina Zhupës, zëdhënëses së PD.

Erjon Veliaj ka reaguar për protestën e opozitës ku u shënuan disa incidente, duke i quajtur të dhunshëm protestuesit dhe telendarë.

Zhupa i ka kthyer përgjigje duke thënë se ai që ofendon protestuesit, duhet të ishte në burg për vrasjen e Ardit Gjoklajt.

Reagimi i Veliajt 

“Kjo ndodh kur shikon shumë episode “Game of Thrones” dhe e vetmja alternativë qeverisëse të duket zjarri i dragoit! Nisën si të dhunshëm, përfunduan si telendarë!
Tirana nuk thyhet nga një stan me lepuj! Puna, jo dhuna; e drejta, jo e liga; e mira, jo rrugaçëria – kjo triumfon
!

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje