“Eh mer Ministër Lleshi”, ish-deputeti: Ta mori Rama burrninë

Ndaje

Ish deputeti i PD-së Oerd Bylyknashi ka reaguar ashpër përmes një statusi në rrjetet sociale, teksa nuk lë prapa pa komentuar dhe Minsitrin e Brendshëm Sandër Lleshaj.

Një ditë pas protestës dhe arrestimeve të shumë prej qytetarëve të pranishëm, Bylykbashi e ka cilësuar Lleshajn si një “ministër leshi” të cilit burrninë ia ka marrë kryeministri i vendit Edi Rama.

POSTIMI I PLOTE

Eh mer Minister Lleshi, si do te ikesh!Kur Rama te hoqi spaletat dhe graden e gjeneralit per te te bere minister, ti…

Publiée par Oerd Bylykbashi sur Dimanche 14 avril 2019

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje