Tag: lleshaj

“Policia nuk ndalon mjetin e blinduar të Olsi Ramës”, PD kërkon...

Partia Demokratike, ne pergjigje te aksionit te policise per ndalimin e mjeteve lukzose te blinduara, shprehet se Policia e Shtetit është e udhëzuar të...

“Protestat e opozitës”/ Lleshaj e pranon publikisht: Morëm gaz lotsjellës nga...

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, pranoi se Policia e Shtetit ka marrë gaz lotsjellës nga Kosova, gjatë periudhës së protestave të opozitës. I thirrur në...

Lleshaj zotohet para ambasadores: Niseni me mua testimin e poligrafit

Ambasadorja e re e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, mori pjesë në përurimin e njësisë së poligrafit në Shërbimin e Çështjeve të Brendshme dhe...

Si të shmangen aksidentet rrugore në vend, ministri Lleshaj propozon testin...

Aksidentet rrugore mbeten problem në vendin tonë, dhe ndaj kjo teme mbi sigurine rrugore bëri bashkë  Ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj, ministren e Infrastrukturës,...

VIDEO/Kërcënimi i Lleshajt ndaj inxhinierit në Lezhë, Zhupa publikon fotot e...

Bëri bujë ditën e djeshme debati midis ministrit Lleshaj dhe inxhinierit të ndërtimit në Lezhë, i cili po i tregonte hapur problemet qe kishte...

Lleshaj “turpërohet” nga polici i arrestuar: Vjedhin dhe lugët e huaja,...

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ka reaguar përmes një postimi në facebook lidhur me arrestimin e efektivit të policisë në Lezhë. Policia u arrestua pas...

“Ashpërsimet në Kodin Penal”, Lleshaj njofton për masën e rreptë: Kush...

Vazhdojnë punimet në seancën plenare të së enjtes. Në foltore ka shkuar ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj i cili bëri me dije masën  e...

“57 të arrestuar në Tiranë”, Lleshaj jehonë policisë: Krimi i organizuar...

Nuk mund të mungonte as një reagim i ministrit Sandèr Lleshaj, pas daljes publike të policisë dhe Prokurorisë pas finalizimit të operacionit në Tiranë.  Ministri...

Ministri Lleshaj takon Presidentin e Policisë Federale gjermane

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka publikuar në “Twitter” pamjet e takimit me Presidentin e Policisë Federale gjermane Dr. Dieter Romann, ndërsa flet për...

“Shqipëria mos të ndahet nga Maqedonia e Veriut”, Lleshaj: Edhe ne...

Për të mos e ndarë Shqipërinë nga Maqedonia e Veriut, ku të dyja shtetet presin përgjigjen për hapjen e negociatave, ministri Lleshaj është përpjekur...