Tag: lleshaj

“I kapur në flagrancë”, PD replikon me Lleshajn: Injoranca nuk është...

Vijon replikimi në distancë mes Partisë Demokratike dhe ministrit të brendshëm Sandër Lleshaj lidhur me publikimin në “Boom” të skandalit me zhvendosjen e adresave...

Lleshaj sqaron procedurën e re: Aplikoni për pasaportë pa formular policie,...

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka njoftuar nga nesër aplikimi për pasaportë mund të bëhet me procedurë të thjeshtuar pa pasur nevojë për formular. Ai...

“Na kanë ndërruar gjendjen civile se jemi të djathtë”, PD tregon...

Partia Demokratike ka deklaruar se do të padisë penalisht ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj dhe zyrtarë të tjerë pas denoncimeve të disa qytetarëve se...

Balla mbron Lleshajn: Sulme kriminale si ai i mbrëmshmi në Tiranë...

Pas ceremonisë ne Elbasan, ku u prezantuan forcat e policise, Taulant Balla dhe ministri Lleshaj i janë përgjigjur interesit të medias. Sa i përket...

Pas Besa Shahinit, një tjetër ministër i qeverisë Rama njofton largimin:...

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka bërë një deklaratë të fortë nga Vlora. Teksa prezantoi forcat “Shqiponja” në këtë qytet, ministri tha se nuk...

“Gjovalin Lokaj sigurims”, Lleshaj mbron hapur drejtorin: E kam emëruar unë,...

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka folur nga Korça pas deklaratës së anëtarëve të Komisionit të Jashtëm të Vettingut se Drejtori i Departamentit të Sigurisë Publike...

Zgjidhja e qeverisë për kaosin në Kakavijë, Lleshaj: Do ngremë postblloqe,...

Pas reagimit të kryeministrit Edi Rama në lidhje me situatën e rënduar të krijuar në Kakavijë dhe Kapshtice ka reaguar ministri i Brendshëm Sandër...

VIDEO/Ademi thumbon Lleshajn gjatë takimit: Ne në Shkodër nuk bëjmë plazh...

E vendosur afer ministrit Sander Lleshaj, kryetarja ende ne detyre e Bashkise se Shkodres, ka vendosur ti flase hapur dhe ne sy ketij te...

Lleshaj justifikon prapë dhunën tek TK: Policia nuk shkoi me dëshirë,...

Diten e sotme ne Kuvend, deputetet kane degjuar interpelancen me ministrin Lleshaj, i cili eshte thirrur per te dhene llogari lidhur me dhunen qe...

Lleshaj paralajmëron: Policia dhe IKMT operacione të gjera, gjoba të rënda...

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka paralajmeruar sot nga Lezha, nisjen e nje operacioni te gjere te shkalle kombetare. Ndeshkim kunder te gjithe shkelësve apo...