PAMJE TE RENDA/Gjimnazistja thyen këmbët në mes të garës

0Shares
0

Një gjimnaste nga Universiteti i Auburnit në SHBA ka kaluar eksperiencën më të keqe të jetës së saj. Gjatë një gare, ajo  theu këmbët në një hedhje që bëri javën e kaluar.

Samantha Cerio po kryente provën e saj të parë në kompeticionin rajonal në Baton Rouge të premten, kur me të prekur në tokë theu të dyja këmbët.

Cerio ulërinte nga dhimbjet ndërsa shikuesit u çuan në këmbë.

“Ishte shumë e vështirë ta shikoje”, tha trajneri i Auburnit, Jeff Graba shkruan Daily Mail.

Në një postim të mëvonshëm në Instagram, Cerio tha ajo ishte nata e saj e fundit si gjimnaste pas 18 vitesh stërvite. “Mund të mos ketë përfunduar siç e kam planifikuar, por kurrë asgjë nuk shkon siç ishte planifikuar”, tha ajo.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje