FOTO/Supriza e këndshme për Metën, takon dy shqiptarët e njohur në Azerbajxhan

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, ndodhet në Azerbajxhan ku po zhvillon një vizitë zyrtare.

Një surprizë të këndshme ka patur teksa ndodhet aty ku ka takuar dhe dy përfaqësuesit e Kombëtares shqiptare që luajnë atje.

Përmes postimit në Twitter, Meta thotë se ka kënaqësi të veçantë të takojë dy ambasadorët më të mirë të Shqipërisë në Azerbajxhan.

Bëhet fjalë për Ansi Agollin dhe Sabjen Lilajn. Ndonëse futbollisti korçar Lilaj nuk ka luajtur shumë me fanellën kombëtare, ai ka dalluar në aktivizimin e tij me ekipin e Skënderbeut.

Postimi i Metës në Twitter:

Kënaqësi e veçantë që vizitën në #Baku të #Azerbajxhanit ta nisja me një takim të ngrohtë me dy nga #ambasadorët tanë më të mirë këtu, futbollistët e shquar #AnsiAgolli dhe #SabienLilaj.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje