VIDEO/Asnjë pendesë dhe reflektim, Elisa Spiropali godet sërish me videon tjetër

Ndaje

Pas videos së mbrëmshme ku shfaqej me familjarët e vajzës së dhunuar në Kavajë, Elisa  Spiropali vazhdon sërish të merret me video.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një tjetër video ku flet sërish për vajzën e dhunuar. Elisa nuk shprehet në asnjë moment se ka bërë gabim që publikoi identitetin e tyre, ndërsa thotë se ata e falenderuan që i ndihmoi.

Sipas ministres, ndihma e qeverisë ndaj familjes mund të jepej vetëm me prani të kamerave dhe me regji qendrore nga ERTV-ja, dhe jo në një takim, kaluar ashtu pa zhurmë.

Zëdhënësja e qeverisë kapet me mediat dhe politikën duke adresuar sulme ndaj kundërshtarëve politike./DRONI.al

https://www.facebook.com/espiropali/videos/296395654408279/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje