Tag: Elisa spiropali

Paloka-Spiropalit: Kur Rama të të sjellë gati tekstin e sulmit për...

Nënkryetari i PD-së Edi Paloka ka reaguar pas akuzave të Elisa Spiropalit, drejtuar zëdhënësit të Partive Popullore Europiane, Michael Gahler. Paloka shkruan se Gahler dhe...

Vazhdon marrja në mbrojtje e drejtorit të Policisë, Spiropali: Veliu ka...

Elisa Spiropali ministre e Shtetit për Marrëdhëniet Parlamentare në studion  e “abc news” ka folur për videon e 15-vjeçarit të abuzuar nga efektivët e policisë.  Drejtori...

“Tubimi i Presidentit”/Spiropali fillon nga ironitë: BesëLikja nuk është as e...

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar në lidhje me tubimin e Presidentit Ilir Meta, që mbahet sot në orën...

Zemërgjerësia e Skerdit/Pas Ajolës, edhe burri i Spiropalit drejtor i madh...

Ju kujtohet Salarjon Totaj, bashkëshorti i Elisa Spiropalit, që i jepte tendera kompanisë së kunatit të tij e më tej, kushëririt, gjatë kohës që...

POLEMIKA FYESE NGA PRESIDENCA DHE QEVERIA/ Presidenca e therret Spiropalin ‘e...

Debati mes qeverise dhe Predidences sot ka narre nje ngjitje tjeter. Pas deklarates se Presidentit ku lihej te kuptohej se do dekretonte shoerndarjen e...

FOTO/Elisa Spiropali bëhet nënë për herë të dytë, zbulon emrin e...

Elisa Spiropali mirëpriti sot në jetë djalin e saj të pagëzuar me emrin Kren. Ministrja ndau lajmin me anë të një postimi në Facebook,...

Spiropali e vendosur: Na duhet një mandat i tretë me Ramën...

Elisa Spiropali në emër të PS, prezantoi sot në Tiranë nën moton “Ti Zgjedh” kandidatët që do të garojnë në zgjedhjet e 16 nëntorit...

“Kur flet për ligj Elisa e doganave pa tra dhe e...

Heqja e mandatit të Agim Kajmakut ka sjellë reagime të forta nga të dy kahët politike në vend, ku së fundmi Elisa Spiropali sulmoi...

“Habia e Elisës me eurodeputetët dhe habia e eurodeputetëve me Elisën”

Nga Belind Këlliçi Nje eurodeputet ishte aq i habitur kur kishte takuar Elisen sa menjehere kishte hyren ne google per te mesuar dicka me shume...

FOTO/”Më tha të studioja në Oxford”, ish-shoqja nxjerr zbuluar Spiropalin me...

Në tentativë për të nxjerrë veten mirë, Elisa  Spiropali sërish ka dalë bllof. Ditën e djeshme, ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, publikoi në rrjetet...