“Kur flet për ligj Elisa e doganave pa tra dhe e akuzuar për 5 milion euro korrupsion”, Vokshi i përgjigjet Spiropalit

Ndaje

Heqja e mandatit të Agim Kajmakut ka sjellë reagime të forta nga të dy kahët politike në vend, ku së fundmi Elisa Spiropali sulmoi Lulzim Bashën duke e quajtur të pandehur dhe se nuk mund të japë mend për socialistët.

Albana Vokshi i eshte përgjigjur deklaratave të Spiropalit duke i kujtuar asaj akuzat që qëndrojnë për të në kohën kur ajo drejtonte Doganat.

Kur flet për ligj Elisa Spiropali e doganave pa tra dhe e akuzuar për 5 milion euro korrupsion, studentët e vitit të parë të juridikut ulin kokën nga turpi!

Nën drejtimin e Edi Ramës, PS është bërë streha e çdo krimineli që ka vjedhur zgjedhjet për llogari të tij.

Janë mbi 300 politikanë, kryetarë bashkish dhe zyrtarë të lartë, të emëruar nga Edi Rama, që kanë rënë në rrjetën e dekriminalizimit.

Shpifjet bajate me para të pista që i sajon vetë, në mënyrë që shqiptarët të mos shohin sa i zhytur në llumin e krimit e të korrupsionin është Edi Rama, nuk i beson më askush”,-shkruan ne postimin e saj Albana Vokshi.

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje