FOTO/Elisa Spiropali bëhet nënë për herë të dytë, zbulon emrin e djalit

Ndaje

Elisa Spiropali mirëpriti sot në jetë djalin e saj të pagëzuar me emrin Kren. Ministrja ndau lajmin me anë të një postimi në Facebook, ku shihet me të porsalindur në krahë në shtratin e spitalit dhe vajzën e saj Nalta.

Foshnja erdhi në jetë në spitalin Koco Gliozheni.

Kren❤

Publiée par Elisa Spiropali sur Lundi 20 janvier 2020

Spiropali u bë në për herë të parë mars 2015 kur lindin vogëlushen Nalta me bashkëshortin Salarjon Totaj.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje