FOTO/”Më tha të studioja në Oxford”, ish-shoqja nxjerr zbuluar Spiropalin me notat: 10-ta nga mami im dhe komshia

Ndaje

Në tentativë për të nxjerrë veten mirë, Elisa  Spiropali sërish ka dalë bllof. Ditën e djeshme, ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, publikoi në rrjetet sociale  një foto të dëftesës duke treguar se  dhe mësuesja e këshillonte të studionte në Oxford.

Por e vërteta nuk duket të jetë e tillë. Sipas një personi që e njeh mjaft mirë që në vegjëli, Elisa nuk i ka marrë me meritë këto nota, duke zbuluar dhe prapaskenat.

“Muzikën ta ka nxjerrë mami im 10 moj se ishim në një lagje, të ishte për ty, ti nuk i bije maces me lugë e jo të dije notat e pentagramit, anglishtja po ashtu e kishim zyshën komshijë, por këto gjuhët e huaja italisht, greqisht nuk ka pasur në shkollën tonë,”-shkruan ish-shoqja e klasës së Spiropalit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje