VIDEO/Reagimi epik i 11-vjeçarit gjatë fjalimit të gjatë të presidentit Trump

0Shares
0

Një djalë 11-vjeçar i quajtur Joshua Trump, i cili ishte i ftuari i previligjuar në fjalimin e Trump, është kthyer në qënder të vemendjes, pasi e zuri gjumi duke degjuar fjalimin më të gjatë të Trump.

Momenti kur atë e zë gjumi është bërë tashmë epike dhe të gjithë e kanë shpallur atë si heroi i rezistencës anti-Trump.

Joshua Trump, një nxënës i shkollës së mesme nga Delaware, u ftua në ceremoninë e organizuar nga  Melania Trump.

Kamerat fiksuan momentin kur djali flinte,  ndërsa Donald Trump vazhdonte të përsëriste premtimin e tij për të ndërtuar një mur në kufijtë SHBA-Meksikë dhe deklaroi imigracionin e paligjshëm “një krizë urgjente kombëtare”.

Shikoni pamjet epike

DRONI.al

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje