Zjarr në banesën sociale në Tiranë, nuk dihen ende shkaqet

Foto Ilustruese

Një zjarr ka përfshirë një banesë sociale në Shkozë. Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar, ndërsa ende nuk dihet shkaku i zjarrit.

Polici ndërkaq ka dhënë vetëm detajet e mëposhtme:

Informacion paraprak

Rreth orës 11:45, në Shkozë ka rënë zjarr në një banesë sociale i cili është fikur nga shërbimet e policisë dhe zjarrfikëses.

Nga zjarri janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të rënies së zjarrit.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje