VIDEO/Studentët bojkot mësimit, policia hyn brenda në Fakultetin e Arkitekturës

0Shares
0

Studentët kanë bojkotuar mësimin dhe do të vijojnë me protesta sërish dhe ditën e nëserme.

Ndërkohë në një video të bërë publike nga ish-Kryeministri Berisha, shikohen forca policie të cilët ndodhen brenda ambjenteve të Fakultetit të Arkitekturës, për motive ende të paqarta.

”Ja se si Narkos me uniforme perdhosin tempullin d Universitetit konkretisht mjediset e FAU! sb ‘‘ shkruan  Berisha.

Ja se si Narkos me uniforme perdhosin tempullin d Universitetit konkretisht mjediset e FAU! sb

Publiée par Sali Berisha sur Lundi 7 janvier 2019

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje