LAJM I FUNDIT/49-vjeçari vret veten në paraburgimin e Kukësit

Ndaje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mesditë.

Nga informacionet e para, mësohet se një person ka vrarë veten në ambientet e paraburgimit të komisariatit të Kukësit.

Bëhet me dije se i shoqëruari është një 49 vjeçar. Ai vuante nga epilepsia.

Emri i tij është Medi Gjuni.  Ai ishte arretuar për veprën penale “dhunë në familje”.

Trupi i pajetë i Gjunit është nisur për autopsi drejt Tiranës.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje