Tag: kukes

Gjendet trupi i pajetë i 19 vjeçarit në Kukës, u mbyt...

Është gjetur trupi i pajetë i 19 vjeçarit të mbytur një ditë më parë në Kukës. Sipas policisë këtë të premte është bërë i mundur...

E FUNDIT/Aksident i rëndë në Kukës, makina përplas fëmijën dhe largohet...

Një aksident i rëndë ka ndodhut sot në Kukës. Në aksin rrugor Bicaj -Kukës në afërsi të Lagjes Gostil të Kukësit një makinë ka aksidentuar...

Shkoi të ndizte pompën e ujit, vdes nga korrenti gruaja në...

Një 53 vjeçare ka ndërruar jetë sot në Kukës për shkak të kontaktit me rrymën elektrike. Policia bën me dije se 53 vjeçarja Z.O shkoi...

Tragjike/Mbytet një 16-vjeçar në liqenin e Kukësit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kukës, ku një 16-vjeçar është mbytur në liqen. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në...

Abuzuan seksualisht me 20-vjeçaren me probleme mendore, dy vëllezër përfundojnë në...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur Kukës, ku dy vëllezër akuzohen se kanë abuzuar seksualisht me një 20-vjeçare. Policia ka arrestuar dy vëllezërit, Xh. H.,...

Operacion antidroge në disa qytete, dalin detajet: 19 të arrestuar, mes...

Drejtori i Drejtorisë Vendore të Policisë Kukës Drejtues Zef Laska, së bashku me Prokuroren e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kukës Rita Gjati, në konferencë...

I infektuari i ri në Kukës, erdhi nga Kosova dhe u...

Në Kukës sot është konfirmuar gjatë 24 orëve të fundit një tjetër rast i ri me koronavirus. Burime  të njësive vendore të shëndetesise në Kukës,...

Infektohet komisariati i Kukësit: Dalin pozitivë me COVID-19 dhe 5 efektivë

Edhe 5 efektivë policie rezultojnë pozitivë me COVID-19 duke e çuar në 17 numrin e të infektuarve me koronavirus në Kukës. Ndërkohë në komisariatin e...

Gruaja në Shkodër me koronavirus pas vizitës në Infektiv, rastet e...

Shkodra regjistroi një rast të ri me Covid-19 këtë të premte. Bëhet fjalë për një grua nga Kosmaçi e cila kishte shkuar dje për...

Edhe 3 raste të reja me koronavirus nga personeli shëndetësor në...

Shtohen edhe 3 raste të reja nga personeli shëndetësor, me COVID 19 në Kukës. Mësohet se kanë dalë pozitiv ndaj viruesit edhe 3 infermierë, duke...