Shkoi të ndizte pompën e ujit, vdes nga korrenti gruaja në Kukës

Ndaje

Një 53 vjeçare ka ndërruar jetë sot në Kukës për shkak të kontaktit me rrymën elektrike.

Policia bën me dije se 53 vjeçarja Z.O shkoi për të ndezur pompën, por për shkaqe ende të paqarta e ka kapur korrenti duke ndërruar jetë ne vend.

Mësohet se gruaja është dërguar me urgjencë në spital, por ka qenë pa shenja jete.

Kukës/ Informacion

Në Kolsh, në banesën e saj, shtetësia Z.O., rreth 53 vjeçe, duke ndezur pompëm e ujit e ka zënë korrekti.

Është dërguar në spitalin Rajonal nga familjarët pa shenja jete.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, ku po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje