Tag: kukes

Kukës, asgjësohet parcela e kanabisit, nën hetim inspektori i pyjores

Efektivët e Komisariatit të Policisë Tropojë, në vijim të planit të masave për kontrollin e territorit me qëllim parandalimin, evidentimin dhe goditjen e kultivimit...

Kërkoheshin në mbarë botën, arrestohen në Kukës dy kosovarët

Dy shtetas kosovarë, të shpallur në kërkim ndërkombëtar, janë arrestuar ot. Arrestimi I tyre u bë I mundur nga policia kufitare e Morinës. I pari është...

Kukës, prefekti tenton të blejë votat, qytetari e dorëzon në Prokurori

Prefekti i Kukësit Liman Morina është kallëzuar në Prokurorinë e rrethit Kukës, pasi dyshohet se ka konsumuar në zyrën e tij, veprën penale të...

Kukës, mbanin drogën në hotel, arrestohen dy persona

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Kukës,kanë arrestuar dy persona pasi ju gjetën drogë në dhomat e goteli...