Tag: kukes

Historia e tmerrit në Kukës, si fshihej djali në varreza nga...

Një 47 vjeçar nga Kukësi ka rrezik të dënohet të paktën dy vjet burgim, pasi akuzohet për keqtrajtim të të dy djemve të tij...

Raporti konfidencial nga UEFA/Si u trukua ndeshja Kukësi-Kastrioti, reagon Gjici: Nuk...

Dy klube të tjera të Kategorisë Superiore akuzohen se janë përfshirë në trukimin e ndeshjes së vlefshme për javën e 36-të të kampionatit të...

Basha i qartë me programin: Do heqim traun e Rrugës së...

I ndodhur në vende të ndryshme të Shqipërisë, lideri demokrat ndaloi në Kukës per tu takuar nga afër me banorë të zonës. Një ndër premtimet...

FOTO/Rrëfehet djali që shkoi në mbrëmjen e maturës me mamin: Nuk...

Historia e maturantit nga Kukësi rrëmbeu qindra pëlqime dhe komente pozitive nga publiku. Sabit Tusha dhe nëna e atij Hate u pëlqyen pa masë...

VIDEO/Pamjet kur Kryeministri “zhduket” me helikopter nga Kukësi për të shmangur...

Kryeministri Edi Rama gjithmonë përdor dhe gjen metodat për të mos u përballur me revoltën qytetare. Pas përfundimit të takimit elektoral në aeroportin e...

FOTO/Rama vijon me mitingjet, zbulohet si do ta presin kuksianët deri...

Kryeministri Edi Rama do të jetë sot në Kukës duke vijuar me takimet e tij elektorale. Kujtojmë që Kryeministri anuloi vendtakimin e programuar në...

E PLOTE/Bashkia padit KZAZ-në e Kukësit: Mbajnë të bllokuar me forcë...

Bashkia Kukës ka paditur për shpërdorim detyre anëtarët e KZAZ nr.11 të qytetit të Kukësit. Duke theksuar se anëtarët e kësaj KZAZ-je vazhdojnë të...

VIDEO/Përplasja në Kukës, policia i tërheq vetë materialet zgjedhore nga KZAZ

Përplasje të forta ka patur sot mes qytetarëve, mbështetës të opozitës dhe policisë e cila ka marrë në mbrojtje KZAZ-atë e bashkive. Qytetarët kanë kërkuar...

Tragjike në Kukës, mbytet në pishinë 12 vjeçari

Një 12 vjeçar në Kukës është mbytur në pishinë. Ngjarja gjatë ditës së sotme në fshatin Kodër Lumë. Femija është A.L 12 vjeç Policia ka nisur hetimet. Njoftimi...

Përplasen keq makinat në Kukës, 3 të plagosur, mes tyre një...

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Krumë të Kukësit. Mësohet se janë përplasur dy makina. Nga informacionet paraprake 3 persona kanë...