Tag: paraburgim

Boom rastesh të reja me Covid në Elbasan, infektohet dhe shefi...

Dy raste me Covid-19 janë konfirmuar sot (10 gusht) në paraburgimin e Bradasheshit në Elbasan. Mësohet se jan infektuar shefi i drejtorisë së paraburgimit si...

LAJM I FUNDIT/49-vjeçari vret veten në paraburgimin e Kukësit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mesditë. Nga informacionet e para, mësohet se një person ka vrarë veten në ambientet e paraburgimit të komisariatit...

Vdes në dhomat e paraburgimit një i ndaluar nga policia, dyshimet...

Ka ndërruar jetë në ambjentet e paraburgimit në Tiranë, i ndaluari Dritan Ruci. Policia njofton se shkak mund të jetë bërë një arrest kardiak. Informacion Paraprak Më...

VIDEO/ Korçë, vdekja e të paraburgosurit, familjarët e viktimës akuzojnë: E...

Familjarët e 27-vjeçarit,Enea Ftoj, që u gjet i vdekur në dhomat e sigurisë në Komisariatin e Policisë Korçë, akuzojnë policinë për ngjarje. Të shokuar nga...

DETAJE/ Korçë, Policia: Ja pse vdiq i paraburgosuri

Policia Vendore e Korçës ka dhënë detaje për vdekjen në dhomat e saj të paraburgimit, të një të arrestuari. Sipas Policisë vendore, mësohet se sot...

SKANDAL/ Korçë, vdes i arrestuari në paraburgim, familjarët akuzojnë Policinë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë. Një i arrestuar ka ndërruar jetë në dhomat e paraburgimit të Policisë së Korçës. Enea Ftoi mësohet se...

FOTO & EMRI/ Gjykata i shton edhe 50 ditë paraburgimit të...

Gjykata e Tiranës ka shtuar me 50 ditë të tjera afatin e masës së sigurimit “arrest në burg”, për qëllim ekstradimi ndaj Nezar Seitit. Ai...