SKANDAL/ Korçë, vdes i arrestuari në paraburgim, familjarët akuzojnë Policinë

Ndaje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë.

Një i arrestuar ka ndërruar jetë në dhomat e paraburgimit të Policisë së Korçës.

Enea Ftoi mësohet se ishte tre ditë më parë nga policia për vjedhje.

Sot ai do të dilte para gjykatës, por familjarët thonë se janë njoftuar në mëngjes se ai kishte ndërruar jetë.

Familjarët hedhin akuza ndaj policisë, për dhunë ndaj të riut.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje