FOTO/ Shkëlzen Berisha e Armina urojnë shqiptarët për Vitin e Ri

Ndaje

Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani kanë uruar të gjithë shqiptarët për Vitin e ri 2019.

‘Të dashur miq gëzuar nga zemra Vitin e Ri 2019 me fat dhe mbarësi’, shkruan Shkëlzen Berisha në Facebook.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje