Tag: shkelzen berisha

“Kush denoncon ministrat merr azil”, Shkëlzen Berisha ironizon thirrjen e Ramës

Nisma më e fundit e Kryeministrit Edi Rama ishte të luftonte korrupsionin në universitete, dhe për këtë kishte menduar planin më brilant duke nxituar...

Shkëlzen Berisha ironizon letrat e Ramës: Letrat nisi edhe me shkrim...

Gjatë ditës së sotme, kryeministri Rama i dërgoi letrën e gjashtë publike kryedemokratit Basha, ku i tha se kjo është java e fundit e...

Shkëlzen Berisha ‘shpërthen’ ndaj ambasadorëve: Po promovoni ‘putinizmin’

Shkëlzen Berisha, djali i ish- kryeministrit Sali Berisha, nuk i ka kursyer akuzat në adresë të përfaqësuesve të huaj në Tiranë duke deklaruar se...

FOTO/Shkëlzeni e paska “tradhtuar” Arminën, dhe këtë e pranon hapur

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kanë qenë gjithmonë në qendër të mediave. Marrëdhënia e tyre disa vjeçare tanimë është zyrtarizuar, pasi çifti janë fejuar...

Shpifje dhe akuza ndaj Shkëlzen Berishës, gjykata dënon sërish Romeo Karajn

Gjykata e Tiranës dënoi sot për herë të tretë, ish-juristin e OSHEE-së, Romeo Karaj. Trupi gjykues e gjeti fajtor Karajn për akuzën e shpifjes ndaj...

“Ka vrarë fëmijë” Shkëlzeni – Rezartës: Radhën për të “kënduar” në...

Shkëlzen Berisha ka reaguar pas deklaratave të bëra në rrjetet sociale  të këngëtares Rrezarta Shkurtës. Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta, bashkëshorte e nipit të Enver...

FOTO/ Shkëlzen Berisha i përgjigjet gazetarit amerikan për “Gërdecin”

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha shprehet se gazetari amerikan, Guy Lawson, nuk është i mashtruar, por regjisor i mashtrimeve. Pretendimet e gazetarit se ai...

“Jetoje si mbret mbi mbretër në kohën e PD-së”/ Ja si...

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha i ftuar në Studion e “Të Paekspozuarit” me Ylli Rakipin foli për implikimin e tij në cështjen...

Telefonata e Shefit të Shtabit me Shkëlzenin për Gërdecin, Berisha: Ambasadori...

Shkëlzen Berisha, ka qenë i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ku ka komentuar një kabllogram të ish-ambasadorit amerikan Withers. Në këtë kabllogram, thueht se...

Shkëlzen Berisha rrëfen telefonatën me Delijorgjin pas shpërthimit në Gërdec

Shkëlzen Berisha, ka qenë i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ku është pyetur nga gazetari Ylli Rakipi, lidhur me telefonatën e tij, me Mihal...