Enca Haxhia “fut vapën” për Vitin e Ri, pozon tërësisht nudo

Ndaje

Enca Haxhia ka ‘shokuar’ me fotografinë që vendosi ta publikojë në ditën e fundit të këtij viti.

Enca Haxhia ka vendosur t’i publikojë disa fotografi, të cilat nuk i kemi parë më herët. Në një prej tyre, ajo ka habitur të gjithë, teksa shfaqet tërësisht nudo nga dhoma e hotelit ku po qëndronte, derisa ishte në Holandë.

Këngëtarja nuk i linte vend imagjinatës me këtë fotografi, ndërsa pjesën e të pasmeve e kishte mbuluar me një figurë të pjeshkës.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Enca Haxhia është “Kujt po i han”, në duet me Don Phenom.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje