Rama mbledh qeverinë: Në fokus studentët dhe 8 kërkesat e tyre

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar mbledhjen e qeverisë ditën e sotme.

Në një postim në rrjetet sociale, Rama shkruan se fokusi i takimit do të jenë studentët dhe pakti për Universitetin.

Kujtojmë që studentët kanë paralajmëruar protesta dhe në Janar nëse nuk do të ketë masa konkrete për plotësimin e 8 kërkesave.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje