VIDEO/Konkurrentja i kthen ‘borxhin’ shef Renatos, e gjuan me shpullë në emision

Ndaje

Puntata e djeshme solli ndërrimin e pozicioneve në ‘Hell’s Kitchen’.

Shef Renato Mekolli, i njohur për sulmet e tij ndaj konkurrentëve, ia kaloi drejtimin dhe menaxhimin e restorantit për pak çaste, një prej konkurrenteve, Brunildës.

Brunilda e shfrytëzoi këtë moment për të marrë hak ndaj sjelljeve të ashpra të shef Renatos.

Në një moment ajo thotë se është e mbushur plot dhe duke qënë se Renato nuk i vuri limite, ajo e goditi me shpullë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje