Tag: hell’s kitchen

FOTO/Renato Mekolli shpall fituesin e Hell’s Kitchen Albania 2

Pas 13 javëve spektakël sonte u shpall edhe fituesi i Hell’s Kitchen Albania 2. Shef Renato shpalli fitues Françeskon. Në finale ishin 6 konkurrentë: Sokoli,...

Largohet papritmas nga Top Channel Renato Mekolli,zbulohet shefi i ri nga...

Krizë tjetër në ekranin e Top-Channel. Nuk dihen arsyet por Renato Mekolli është larguar nga ‘Hell’s Kitchen Albania 2’ dhe kjo gjë tashmë është...

VIDEO/”Sa centimetra i doni salçiçet”, konkurrentët ia plasin të qeshurës pas...

Kjo puntatë tek "Hell's Kitchen" është shoqëruar me shumë të qeshura, vetëm nga një pyetje e Renato Mekollit. Ishte fjala për gjatësinë e salçiçeve, që...

FOTO/”Një brune e një bjonde”, Shef Renato prezanton vajzën tjetër që...

Shtatori riktheu dhe programet me te ndjekura televizive, ndërsa disa të tjera janë ende drejt startimit duke shenuar fillimin e sezonit të ri. Ekranit do...

VIDEO/U përfol për një projekt televiziv, Renato Mekolli sqaron njëherë e...

U përfol se programi jashtëzakonisht i suksesshëm televiziv, “Hell’s Kitchen” mund të zhvendosej në një ekran tjetër, ndërsa shumë aluduan se shef Renato do...

VIDEO/Konkurrentja i kthen ‘borxhin’ shef Renatos, e gjuan me shpullë në...

Puntata e djeshme solli ndërrimin e pozicioneve në 'Hell's Kitchen'. Shef Renato Mekolli, i njohur për sulmet e tij ndaj konkurrentëve, ia kaloi drejtimin dhe...

VIDEO/ Ia thyejnë gotën LIVE në emision, ja si reagon shef...

Renato Mekolli është kthyer në një prej personazheve më të komentuar në Shqipëri, për shkak të sjelljeve të tij agresive në emisionin “Hell’s Kitchen”. Për...

Shokon Renato Mekolli: Konkurrenti i “Hell’s Kitchen” më ka kërcënuar me...

Shefi i njohur i Kuzhinës, ka habitur publikun këtë javë me deklaratën e bërë gjatë emisionit ‘Thumb’. Ai tha se është kërcënuar nga një konkurrent...

VIDEO/Konkurrenti nuk duroi dot më, i kthehet shef Renato Mekollit: Na...

Emisioni më i ri i gatimit 'Hell's Kitchen' në çdo puntatë që transmetohet do të ketë diçka që nuk do të shkojë mirë dhe...

VIDEO/Hodhi ushqimin në kosh, reagon shef Renato pas sjelljes arrogante me...

Emisioni më i ri i kompeticionit të gatimit në Top-Channel nuk u prit mirë nga audienca e cila shpërtheu në komente negative pas sjelljes...