Largohet papritmas nga Top Channel Renato Mekolli,zbulohet shefi i ri nga Athina

Ndaje

Krizë tjetër në ekranin e Top-Channel. Nuk dihen arsyet por Renato Mekolli është larguar nga ‘Hell’s Kitchen Albania 2’ dhe kjo gjë tashmë është një fakt i konfirmuar nga Top Channel.

Produksioni, i informuar më parë për kërkesën e vetë shef Renatos për t’u tërhequr nga ky angazhim, ka marrë masat e menjëhershme për ta zëvendësuar atë me një tjetër shef të njohur kuzhine.

Ai është Alsi Sinanaj, i cili ka pranuar ftesën e Top Channel dhe ka ardhur enkas nga Athina, ku jeton e punon prej vitesh, për t’u bërë kështu shefi i ri në kuzhinën e djallit.

Nuk dihet ende nese ky shef do te jetë njesoj me Renaton, duke qene se per dy vite radhazi imazhi i ketij produksioni.

/DRONi.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje