FOTO/Renato Mekolli shpall fituesin e Hell’s Kitchen Albania 2

Ndaje

Pas 13 javëve spektakël sonte u shpall edhe fituesi i Hell’s Kitchen Albania 2. Shef Renato shpalli fitues Françeskon.

Në finale ishin 6 konkurrentë: Sokoli, Selmani, Françesko, Visara, Ledjoni dhe Kristina. Në dyshen e finales në fund shkuan Visara me Françeskon.

Që në fillimin e Kuzhinës së Djallit ishin 18 konkurrentë dhe çdo të premte pas sfidave në grup dhe atyre personale, ‘djalli’ eleminonte 1 konkurent.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje