VIDEO/”Sa centimetra i doni salçiçet”, konkurrentët ia plasin të qeshurës pas pyetjes së Renatos

Ndaje

Kjo puntatë tek “Hell’s Kitchen” është shoqëruar me shumë të qeshura, vetëm nga një pyetje e Renato Mekollit.

Ishte fjala për gjatësinë e salçiçeve, që bëri dhe vetë Renaton që të dilte nga roli i tij, i të keqit. “E keni të trashë dhe vendosni sa centimetra do t’i bëni. Sa centimetra do ta bësh Kristina?”, pyeti Renato.

Kur nuk po binin dakort, njëra nga vajzat tha: “Sa e do 20cm?”. Këtu as Renato nuk e mbajti dot të qeshurën.

https://www.instagram.com/p/B4njfNiFhCN/

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje