Tag: brunilda

DETAJET/Anëtarja e KPK-së, Brunilda Bekteshi, kallëzohet në SPAK

Anëtarja e KPK-së Brunilda Bekteshi është kallëzuar në SPAK nga Shoqata “Drejtësi për Drejtësinë”. Bekteshi ka kryer disa vepra penale, gjatë ushtrimit të detyrës, sipas...

U masakrua dhe u la në rrugë nga klienti francez, mbërrin...

Ka mbërritur në Shqipëri trupi i 37 vjeçares nga Berati Brunilda Kovaçi, e cila u gjend e vrarë më datë 24 dhjetor në afërsi...

VIDEO/Konkurrentja i kthen ‘borxhin’ shef Renatos, e gjuan me shpullë në...

Puntata e djeshme solli ndërrimin e pozicioneve në 'Hell's Kitchen'. Shef Renato Mekolli, i njohur për sulmet e tij ndaj konkurrentëve, ia kaloi drejtimin dhe...

PERGJIMET/Vajza e bandës, Brunilda: Nëse nuk vij…ke takim në 3 me...

Nga dosja voluminoze e pergjimeve ne ngarkim te bandes Habilaj, del ne drite edhe roli direkt i shqiptares Brunilda Aliakaj, si ndihmese direkte e...