Tag: shef renato

VIDEO/Konkurrentja i kthen ‘borxhin’ shef Renatos, e gjuan me shpullë në...

Puntata e djeshme solli ndërrimin e pozicioneve në 'Hell's Kitchen'. Shef Renato Mekolli, i njohur për sulmet e tij ndaj konkurrentëve, ia kaloi drejtimin dhe...