VIDEO/Juncker në qendër të vemendjes, vjen në konferencë me këpucë të ndryshme….

Ndaje

Kjo është një nga videot e reja në të cilën Jean Claude Juncker President i Komisionit Europian, mund të themi se bën gafën e radhës apo dhe vërteton që Junker mbase e ka pak qejf alkolin.

Gjatë një konference për shtyp njëra nga asistentet e tij i thotë se kishte veshur këpucët me dy ngjyra të ndryshme. Ky moment u regjistrua nga të pranishmit dhe po qarkullon në internet. Ata që filmuan videon, thanë se nuk ishin të impresionuar.

“Udhëheqja e Evropës nuk mund të veshë edhe këpucë të njëjta me ngjyra,” komentoi një.

“I dehur përsëri, “shtoi një tjetër.

“E megjithatë ai arriti të zgjidhte jo një, por dy sekretarë brexit”, tha një tjetër.

Kjo nuk është hera e parë që Juncker është akuzuar se është i dehur në publik.

Gjatë një nate gala të NATO-snë korrik, ai u kap mes liderëve të tjerë duke u u treguar më shumë i dashur sec duhet.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje