Tag: I DEHUR

Lëvizte me makinë i dehur dhe pa patentë, arrestohet 33-vjeçari në...

Një 33-vjeçar në Durrës ka rënë në prangat e policisë. Mësohet se është arrestuar B.A.,33 vjeç, banues në Durrës. Ky i fundit u konstatua nga...

Një tjetër i arrestuar në Durrës, policia jep detajet

Nje tjeter arrestim nga ana e policise ne Durres. Sipas burimeve zyrtare, nje 51-vjeçar po drejtonte mjetin në gjendje të dehur dhe në kundërshtim...

DETAJE/I dehur në timon, 39-vjeçari përplas ‘Land Rover’-in me traun e...

Policia e Durrësit ka arrestuar mëngjesin e sotëm një 39-vjeçar. Burime nga policia, bejne me dije se qytetari ka kundërshtuar policinë dhe ka thyer...

Dënimi i Aleksandër Gjokës pas arrestimit, zbardhet kërkesa e Prokurorisë

Këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka u shoqerua nga forcat e policisë, pasi u kap duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur. Ditën e nesërme, kengetari...

E rëndë në Elbasan, 31-vjeçari në gjendje të dehur përplas për...

Një 31-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Elbasanit për aksidentimin me vdekje të një personi ende të paidentifikuar. Shtetasi B.Q., banues në fshatin...

VIDEO/ Rrezikoi jetën e punonjësve të policisë, arrestohet shoferi në gjendje...

Një 47-vjecar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi drejtonte mjetin në gjendje të dehur. 47-vjeçari godet makinën e Policisë Rrugore në tentativë për t’u...

FOTO/”Komisionerët të dehur presin për votues”, publikohen pamjet: Tani presin gjumin...

Pjesëmarrja e ulët në këto votime njëpartiake padyshim është e evidentueshme. Nuk ka nevojë për shifra, ku është kuptuar se qytetarët kanë zgjedhur bojkotin...

VIDEO/Juncker bëhet lëmsh me datat për zgjedhjet, i pirë “tapë” puth...

Jean-Claude Juncker, Presidenti i Komisionit Europian, sërish tërhoqi vëmendjen me veprimet e tij gjatë takimit me kryeministrin Edi Rama.  Ishte lehtësisht e evidentueshme fakti...

I riu i dehur përplaset me bankomatet në Durrës, thyen dhe...

Një 30-vjeçar u arrestua nga ana e Policisë së Durrësit, për shkak se në gjendje të dehur gjatë natës, ka dëmtuar mbrojtëset e dy...

VIDEO/Pranga shoferit në Tiranë, drejtonte autobusin e linjës në gjendje të...

Policia rrugore në Tiranë arreston shoferin e autobusit të një prej linjave në kryqytet, për shkak se ai po drejtonte automjetin në gjendje të...