Shpërthen Enca: “K*rvë unë jam ylli i popit…”

Ndaje

Enca është një nga këngëtaret më të ndjekuar në rrjete sociale gjithashtu shumë e komentuar, çdo foto ose video e saj kthehet në lajm.

Mirëpo ajo shpesh herë ka qënë në qëndër të kritikave jo vetëm për muzikën e saj por edhe për fotot provoaktive.

Por mesa duket këngëtares i paska ardhur në majë të hundës dhe ka shpërthyer keq nga ndjekësve të cilët e ofenojnë.

Çdo herë që një k*rvë më drejtohet me budallallëqe për mua, duke thënë se nuk jam një “vajzë e mirë” dhe një model për tu ndjekur duke u bazuar në veshjet apo videot e mia muzikore unë kam një përgjigje për ju:

K*rvë unë jam një yll popi dhe ti nuk je.I urrej njerëzit hipokritë, ju lutem mos më ndiqni” shkruan ajo krahas fotos.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje