Të shtëna me armë në Mat, dyshohet për dy të plagosur dhe 1 i vrarë

Ndaje

Disa të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në fshatin Shlli të Matit.

Ngjarja ka ndodhur para pak minutash.

Dyshohet se nga të shtënat me armë zjarri kanë mbetur të plagosur dy persona dhe është vrarë një person. Nuk dihen ende shkaqet dhe motivet e ngjarjes.

Policia është drejtuar në vendin e ngjarjes.

(Vijon…)

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje