Tag: te shtena

Përplasje me armë mes makinave në Elbasan, plagoset 22-vjeçari

Një përplasje me armë zjarri është regjistruar gjatë natës në Elbasan, ku për pasojë një 22-vjeçar ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur gjatë mesnatës,...

Të shtëna me armë, qëllohet drejt një banese në Grudë të...

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Grudë të Shkodrës, ku në rrethana ende të paqarta është qëlluar me armë drejt një banesë. Burime policore ...

Zbardhet ngjarja e shtatorit, breshëri arme ndaj mjetit në Shijak, pse...

Policia ka arrestuar një 27-vjeçar nga Shijaku, i cili sic bëhet me dije nga efektivët e policisë pas një sherri për motive të dobëta...

Të shtëna me armë ndaj makinës ku ndodhej çifti, zbardhet ngjarja...

Policia ka dhënë detaje lidhur me ngjarjen e ndodhur në  Shijak mbrëmjen e shkuar. Sipas burimeve, konfirmohet se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e të...

Vlorë/ Të shtëna me armë, dy persona të plagosur

Të shtëna me armë janë dëgjuar këtë të dielë në zonën e plazhit të vjetër në Vlorë. Nga raportime paraprake flitet për dy persona të...

EMRAT/Kush janë të plagosurit në Elbasan, zënka në tavolinën e lokalit:...

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar në Elbasan, pranë Pallatit të Sportit. Referuar informacioneve paraprake dyshohet se kanë mbetur të plagosur 3 persona. Të...

LAJM I FUNDIT/Të shtëna me armë, ka të plagosur në Elbasan

Qyteti i Elbasanit është tronditur. Disa të shtëna me armë zjarri  janë ndjerë këtë pasdite dhe raportohet se janë 3 persona të plagosur. Ngjarja ka...

Ndodh në Vlorë, të shtëna me armë në Lungomarë, plagoset një...

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në Lungomare të Vlorës. Të shtënat janë dëgjuar në zonën e "Ujit të Ftohtë" dhe policia ndodhet në...

LAJM I FUNDIT/Të shtëna me armë në Velipojë, policia rrethon zonën

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në Luarz të Velipojës. Forca të shumta policie ndodhen në vendngjarje por deri tani nuk raportohet për të...

LAJM I FUNDIT/Të shtëna me armë zjarri në Shkodër

Disa të shtëna me armë zjarri janë ndjerë në zonën e Zooteknikës në qytetin e Shkodrës. Dyshohet për të plagosur. Policia po shkon në vendin...