Ndodh mrekullia në Shkodër/ Bie në pusin mbi 35 metra dhe mbijeton

Një 40 vjeçar nga fshati Grudë e Re në Shkodër duket se është me shumë fat, pasi ka arritur të mbijetojë pasi ka rënë në një pus mbi 35 metra të thellë.

Sokol Lulashi, u nxor gjallë falë ndërhyrjes së efektivëve zjarrfikëse dhe po dërgohet në spitalin rajonal të Shkodrës për ndihmë mjekësore të mëtejshme

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje