FOTO/ “Surpriza” e vecantë e FRPD për Edi Ramën gjatë ndeshjes Shqipëri – Izrael

0Shares
0

Kombëtarja jonë e futbollit dje zhvilloi ndeshjen e parë në Ligën e Kombeve përballë Izraelit në Elbasan Arena.

Një predhë e Taulant Xhakës i dha 3 pikët kombëtares sonë, duke marrë vendin e parë në grup.

Ndërsa të rinjë e FRPD-së, shpalosën një pankartë në stadium kundër kryeministrit Rama.

“Rama ik”, shkruhej në mesazhin e tyre për kryeministrin.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje