FOTO/Ironia e ish-ministrit: Shqiptarët s’do ti harrojnë në shekuj të dy këta liderë të gjatë….

0Shares
0

Ish-ministri Ylli Manjani ka ironizuar sërish në facebook udhëheqjen e dy liderëve të shqiptarëve, Thaçin për Kosovën dhe Ramën për Shipërinë.

Në një postim në rrjetet sociale, Manjani ka nxjerrë foton e të kryeministrit Rama dhe presidentit Thaçi duke shkruar bashkangjitur fotos një mesazh ironik.

”Po jetojmë kohë të mëdha! Shqiptarët nuk do ti harrojnë në shekuj të dy këto leader të gjatë”…shkruan Manjani.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje