VIDEO/ “Një shembull për t’u marrë nga piktori dështak…”

Ndaje

“Një shembull për t’u marrë nga piktori dështak, që 5 cm dëborë i paralizojnë vendin dhe narkoshtetin e tij!

Shikoni videon e pastrimit nga dëbora të rrugëve në Kosovë”.

Kështu shkruan ish-kryeministri Sali Berisha në “Facebook”, ndërsa publikon edhe këtë video.

.

Nje shembull per t'u marre nga piktori deshtak, qe 5 cm debore i paralizojne vendin dhe narkoshtetin e tij!Shikoni videon e pastrimit nga debora te rrugeve ne Kosoves. sb

Publié par Sali Berisha sur mardi 27 février 2018

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje