Tag: pastrim

Fotot para dhe pas izolimit/Tirana siç nuk e keni parë kurrë...

Fotot e fundit nga Tirana tregojnë tashmë se smogu është zhdukur, dhe gjithçka i ka lënë vendin një pastërtie të frikshme, por që nuk...

FOTO/Dita e Tokës, të rinjtë pastrojnë bregdetin: Ndërgjegjësimi ynë nuk përmbyllet...

Të rinjtë nga gjimnazet dhe universitetet e Tiranës janë sensibilizuar ne ditën e Tokës. Belind Këlliçi, së bashku me këta të rinj kanë pastruar 2...

VIDEO/ “Një shembull për t’u marrë nga piktori dështak…”

“Një shembull për t'u marrë nga piktori dështak, që 5 cm dëborë i paralizojnë vendin dhe narkoshtetin e tij! Shikoni videon e pastrimit nga dëbora...

VIDEO/ Apeli i Bashës: Shqiptarët të bashkohen për të ndalur investimin...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një deklaratë për mediat reagoi lidhur me fjalën e mbajtur paraditen e sotme nga kryeministri Edi Rama,...

Ja si të hiqni puçrrat brenda një nate

Asnjëherë mos i prekni puçrrat me thonj, pasi që do të lënë shenjë në zonën e prekur. Nëse keni nevojë të kruheni, aplikoni akull. Pika për...