LISTA/ Ja kush voton sot për të zgjedhur Presidentin e ri të FSHF

Ndaje

Futbolli shqiptar zgjedh sot nga Durrësi drejtuesin e ri për 4 vitet e ardhshme si dhe anëtarët e rinj të Komitetit Ekzekutiv.

Forca të shumta policie kanë rrethuar ambientin e “Hotel Adriatik” ku do të zhvillohen zgjedhjet.

Lista e votuesve për kreun e FSHF-së

Qarku Tiranë (8)

FK Partizani (Gazment Demi)

KF Tirana (Refik Halili)

Kamza (Xhelal Mziu)

Dinamo (Ismet Saliaj)

Besa Kavajë (Isa Sakja)

Egnatia (Beqir Nuredini)

FC Olimpik (Aristotel Papajani)

Luzi Kavajë (Albert Lusha)

Qarku Durrës (5)

Teuta (Edmond Hasanbelliu)

Kastrioti (Gazmend Vogli)

Iliria Fushë-Krujë (Artur Bushi)

Sukthi (Adrian Gurra)

Erzeni Shijak (Ardian Kokomani)

Qarku Berat (4)

Tomori (Petrit Sinaj)

Naftëtari Kuçovë (Brajan Fraholli)

Skrapari (Nesim Spahiu)

Poliçani (Adriatik Zotka)

Qarku Gjirokastër (5)

Luftëtari (Grigor Tavo)

Përmeti (Altin Bardhi)

Këlcyrë (Klement Ndoni)

Tepelena (Tërmet Peçi)

Memaliaj (Lulzim Meçi)

Qarku Kukës (1)

Kukësi (Safet Gjici)

Qarku Dibër (2)

Korabi (Fehmi Mziu)

Burreli (Sajmir Xhetani)

Qarku Vlorë (5)

Flamurtari (Sinan Idrizi)

Himara (Lorenc Gjikuria)

Vlora (Andri Metollari)

Butrinti Sarandë (Florjana Koka)

Delvina (Rigels Balili)

Qarku Fier (5)

Apolonia (Koço Kokëdhima)

Lushnja (Fatos Tushe)

Albpetrol Patos (Rajmonda Balilaj)

Bylis (Agron Kapllanaj)

Fieri (Roland Mehmeti)

Qarku Lezhë (3)

Laçi Pashk Laska)

Besëlidhja (Gjok Noka)

Mamurrasi (Dedë Ndreca)

Qarku Shkodër (4)

Vllaznia (Voltana Ademi)

Ada Velipojë (Fundim Dollaku)

Tërbuni Pukë (Gjon Gjonaj)

Veleçiku Koplik (Tonin Marinaj)

Qarku Korçë (5)

Skënderbeu (Ardjan Takaj)

Pojani (Idajet Shkulaku)

Pogradeci (Arjan Terolli)

Maliqi (Gëzim Topçiu)

Gramozi Ersekë (Ilia Stefo)

Qarku Elbasan (6)

Elbasan ( Arben Laze)

Domosdova Prrenjas (Julian Çota)

Turbina (Gentjan Gjoka)

Gramshi (Luljeta Dollani)

Shkumbini (Sajmir Hasalla)

Sopoti Librazhd (Kastriot Gurra)

Shoqatat

Shoqata e Trajnerëve (Vladimir Ajazi)

Shoqata e Mjekëve (Ylli Mihali)

Shoqata e Arbitrave (Tahir Kastrati)

Shoqata e Minifutbollit (Armand Dama)

Shoqata Rajonale Tiranë (Sulejman Mema)

Shoqata Rajonale Durrës (Agron Kërçova)

Shoqata Rajonale Shkodër (Gëzim Martuzi)

Shoqata Rajonale Elbasan (Bujar Gogunja)

Shoqata Rajonale Fier (Iljaz Haxhiraj)

Shoqata Rajonale Korçë (Ilirjan Përmeti)

Shoqata Rajonale Gjirokastër (Sadik Sadikaj)

Shoqata Rajonale Lezhë (Eduart Tanushi)

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje