RRËFIMI/Pasi e gjeti në seks e sipër në klub, ka një dilemë nëse duhet ta ndajë

Ndaje

Një 23-vjeçar ka rrëfyer për “The Sun”, tradhtinë që ia ka bërë e dashura e tij. Ai ka treguar se e ka zënë të dashurën duke bërë seks në një klub, por tani është në dilemë çfarë të bëjë.

Rrëfimi

Kam zbuluar se e dashura ime kishte marrëdhënie seksuale me një djalë tjetër, ndërsa ishte jashtë në një klub një natë. A duhet të vendos që të ndahem prej saj?

E dashura ime është 24 vjeç, unë jam 23 vjeç dhe ne jetojmë së bashku prej një viti. Që kur nisën bashkëjetesën, ajo del çdo fundjavë.

Përfundimisht vendosa të merrja sendet e mia dhe të kthehesha te prindërit e mi, por ajo më pas më premtoi se do të rrinte më shumë me mua në shtëpi, nëse kthehesha.

Por, ne patëm një krizë tjetër disa ditë më vonë, kur kuptova se ajo kishte bërë seks edhe me një djalë tjetër. Ajo më tha se ai ishte shumë më i mirë se unë në seks, dhe se ajo nuk e kishte kuptonte se çfarë i mungonte.

Përgjigja e psikologes:

Thuaj asaj që ju doni të qëndroni me të nëse ajo dëshiron të kalojë më shumë kohë me ju. Ajo që tha për seksin ishte shumë e dëmshme. A keni folur të dy rreth asaj se si të përmirësoni jetën tuaj seksuale? Nuk do të funksionojë nëse nuk e bëni.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje