Tag: The Sun

Mësuesi nga Britania pretendon se është i pari që mposht koronavirusin,...

Britaniku i parë që u prek me koronavirusin në Wuhan pretendon se ai e ka mposhtur  sëmundjen vdekjeprurëse me një Wiskey të nxehtë pasi...

REPORTAZH I ‘THE SUN’/ Shqiptarët ulën çmimin e drogës dhe rritën...

E përditshmja britanike The Sun i ka kushtuar një rubrikë të veçantë historisë së një shqiptari vetëm 18 vjec. Media britanike shkruan se babai...

Veç Tiranës, banorët largohen edhe nga Durrësi, por nuk ka rrezik...

Vec Tiranës, banorët largohen edhe nga Durrësi, por nuk ka rrezik cunami Shumë nga qytetarët e Durrësit kanë lënë sot banesat pas një alarmi që...

RRËFIMI/Pasi e gjeti në seks e sipër në klub, ka një...

Një 23-vjeçar ka rrëfyer për “The Sun”, tradhtinë që ia ka bërë e dashura e tij. Ai ka treguar se e ka zënë të...

Me mrekulloi me seks por papritur mesova se ai…

Mendova se takova njeriun e ëndrrave të mia, me djalin me të cilin shkoja në shtrat për marrëdhënie seksuale, por kjo lidhje përfundoi pasi...

FOTO/ “Mungon vetëm prezenca e ku***s”, The Sun: Shqiptarët zotat e...

Kriminelët shqiptarë, të cilët po shlyejnë dënimin e tyre në burgjet britanike kanë nisur të postojnë video të tyre duke tymosur kanabis në këto ambiente. Në...