FOTO LAJM/ Lulzim Basha mbledh gazetarët në zyrë, por stonon me një drekë “simotër” 4.6 milionë lekëshe të Niko Peleshit

Ndaje

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur në zyrë gazetarët. Këtë mëngjes, gazetarët e politikës janë mbledhur në një tryezë modeste me kryedemokratin.
Ndryshe nga zyrtarët e tjerë të lartë të cilët i kanë mbledhur gazetarët për dreka e darka në ambiente të ndryshme, Basha ka zgjedhur selinë e PD. Kjo mbase edhe për faktin se ai është i angazhuar me përgatitjet për protestat që pritet të mbahen në janar.
Në fotot e publikuara, duket se kreu i PD i ka qerasur me një gotë shampanjë dhe ëmbëlsira. Takimi i Bashës me gazetarët, për atë që gjenden në tavolinë, stonon nga drekat e shumta që institucione e ministri po shtrojnë këto ditë. Ky takim stonon edhe me drekën “simotër” të Niko Peleshit me gazetarët për të cilën janë tenderuar 4.6 milionë lekë (të vjetra).DRONI.al

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje